O nás

Sme výrobcovia nábytku vysokej kvality, originálneho a elegantného dizajnu ktorý sa dá prispôsobiť každému prostrediu, od kuchyne cez obývačku a spálňu až po detskú izbu, od malej miestnosti cez kanceláriu až po kongresovú sálu.

Ak hľadáte trvalú hodnotu, verte že sme výrobcovia s dlhoročnou tradíciou a preto Vám môžeme ponúknuť originálne riešenia dizajnu, vhodné pre širokú škálu klientov. Nábytok sa vyrába v súlade s požiadavkami na spoľahlivosť, kvalitu, inovácie, dizajn, eleganciu a včasné dodávky pri súčasnom rešpektovaní životného prostredia.

Snažíme sa čo možno najúčelnejšie využiť priestor, aby nábytok odrážal Váš osobný vkus, aby ste cítili teplo domova v ktorom si uvedomujete sami seba, aby Váš byt bol pre Vás miestom, kde si môžete odpočinúť a cítiť sa v pohode. Dokonalé štúdium života nás vedie pri navrhovaní interiérov pracovať v duchu kréda ,,Môj život, Môj štýl“. Vášeň pre nábytok nás sprevádza v našej práci a spokojnosť zákazníkov je našou najlepšou vizitkou. Pri výrobe používame širokú škálu materiálov, od tých najzákladnejších až po tie luxusnejšie ako sú dyhy, lamináty, kov, kameň, sklo, rôzne varianty lakovaných a farbených povrchov.

Navštívte nás a spoločne nájdeme riešenie ktoré najlepšie bude vyhovovať vášmu štýlu a bude dokonalým zhmotnením vašich predstáv.

Ukážky realizácií

Ukážka - kuchyňa Ukážka - obývačka Ukážka - predsieň

Viac v sekcii Realizácie.

Rýchlosť, kvalita a spokojný zákazník sú naše ciele...

Viac..
Dušan Kročil